Przedszkole | Przedszkole i Żłobek Krasnal - Marki ul. Żabia 7

Facebook Google

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI KONTYNUUJĄCYCH WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE w roku szkolnym 2020/21

Szanowni Państwo,
W związku z zamknięciem przedszkola z przyczyn epidemiologicznych, informujemy, że od 23 marca do 3 kwietnia 2020 r. będziemy telefonicznie kontaktować się z Państwem w celu potwierdzenia woli kontynuacji wychowania przedszkolnego Państwa dziecka w naszym przedszkolu, w roku szkolnym 2020/2021.

Potwierdzenie telefoniczne kontynuacji wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu, należy
dodatkowo potwierdzić przesyłając stosowny e-mail na pocztę elektroniczną przedszkola

 

Deklaruję/deklarujemy chęć kontynuacji edukacji przedszkolnej mojego/naszego dziecka [tu imię i nazwisko dziecka] w oddziale przedszkolnym w roku szkolnym 2020/2021 w Niepublicznym Przedszkolu nr 29 Krasnal w Markach

imię i nazwisko rodzica/rodziców

zdjecie

Grupy

Na naszych przedszkolaków czekają przestronne sale, w któych odkrywanie świata to czysta przyjemność. Pod czujnym okiem wychowawców dzieci poznają wiele nowych ciekawostek, ćwiczą cierpliwość i samodzielność. W towarzytstwie kolegów i koleżanek pomysłów na zabawę nigdy nie brakuje.

Od tego roku (2019/2020) powstały dwie grupy przedszkolne dla naszych Krasnali: 

  • Misie - dzieci 3 letnie
  • Sowy - dzieci 4 i 5 letnie
zdjecie

Zajęcia dodatkowe

W naszym przedszkolu dużo się dzieje. W ramach czesnego realizujemy wiele zajęć dodatkowych, aby nasze Krasnale mogły wszechstronnie się rozwijać.

 

Raz w miesiącu realizowane są spotkania z cyklu Teatrzyk w Przedszkolu, w ramach których dzieci zapoznają się z różnymi rodzajami przedsztawień oraz pracą aktorów. Dzieci często współtworzą historie, które oglądają.

 

W  grupach przedszkolnych odbywają się zajęcia - Młody Naukowiec. Spotkania te pozwalają na zrozumienie zasad otaczającego nas świata i poruszają tematy z zakresu chemii fizyki oraz biologii.

 

W każdej grupie logopeda prowadzi Gimnastykę Buzi i Języka. Dzięki tym zajęciom, w atmosferze zabawy, możemy wpływać na prawidłowy rozwój mowy. U każdego dziecka przeprowadzona zostaje diagnoza logopedyczna. W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania w naszym przedszkolu z indywidualnych zajęć z logopedą.

 

Naszym Krasnalom dużo radości sprawiają zajęcia z rytmiki, podczas których każdy może odkryć swoje muzyczne talenty. Dzieci zagłębiają się w świat rytmu i muzyki, poznają instumenty oraz ich brzmienie, wspólnie tańczą i śpiewają piosenki .

 

Podczas cotygodniowych zajęć gimnastycznych troszczymy się o rozwój fizyczny dzieci. Przestronne sale pozwalają na ustawianie torów przeszkód, których pokonywanie usprawnia koordynację ruchową i rozwija sprawność fizyczną.

 

W każdej grupie, co tydzień prowadzony jest język angielski. Podczas zajęć po przez zabawy, piosenki i wierszyki dzieci poznają słowa i zapoznają się z językiem.

 

zdjecie
fot. 1
fot. 3
fot. 4

ACTIVENET - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry