Żłobek | Przedszkole i Żłobek Krasnal - Marki ul. Żabia 7

Facebook Google

Co dla nas jest ważne

Ważne dla nas jest to, aby od małego uczyć i wspierać rozwój samodzielności- oczywiście na tyle, na ile pozwala wiek dziecka. Maluch, który wie w jaki sposób się ubrać, czy potrafi sam skorzystać z toalety będzie mniej denerwował się przy takich czynnościach. Przez podejmowanie prób i gromadzenie doświadczeń stopniowo opanowuje te umiejętności. Dodatkowo dziecko widząc, że potraf być samodzielne wzmacnia poczucie własnej wartości oraz uczy się odpowiedzialności.

Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci już od pierwszych lat. Dużo czasu spędzamy na zabawach, w trakcie których dzieci uczą się współpracy w grupie oraz zasad w niej panujących. W trakcie dnia najmłodsi uczestniczą w zajęciach ruchowych i plastycznych. Opieramy się na zasadzie wychowania przez wzmacnianie, dlatego dla nas nie liczy się efekt, a starania i wkład pracy włożony przez dziecko. Wszystkie aktywności dzieci wspierane są przez ciepłe i uśmiechnięte ciocie.

zdjecie

Zajęcia dodatkowe

W trosce o rozwój maluszków poza zajęciami plastycznymi oraz zajęciami ruchowymi zapewniamy zajęcia, które realizujemy w ramach czesnego.

Raz w tygodniu logopeda prowadzi Gimnastykę Buzi i Języka. Dzięki tym zajęciom, w atmosferze zabawy, możemy obserwować rozwój mowy oraz wpływać na jej prawidłowość.

Cotygodniowo prowadzone są także zabawy z językiem angielskim. Podczas zajęć urozmaicanych przez piosenki, wierszyki i gry dzieci zapoznają się z językiem obcym.

Naszym Krasnalom dużo radości sprawiają zajęcia z rytmiki, podczas których każdy może odkryć swoje muzyczne talenty. Dzieci zagłębiają się w świat rytmu i muzyki, poznają instumenty oraz ich brzmienie, wspólnie tańczą i śpiewają piosenki.

Poza czesnym oferujemy rodzicom możliwość skorzystania z Gordonek, które prowadzone są w naszym przedszkolu. Poprzez działanie na melodii zajęciadziałąją umuzykalniają i dodatkowo wspomagają rozwój mowy, koordynacji oraz wyobraźni.

 

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3

ACTIVENET - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry